כל חודשיים נלמד לעומק נושא מסויים מתוך ספר חדש שישלח לנרשמים, הנושא הראשון בו נעסוק בחודשים אלול ותשרי יהיה תפילה.

הלימוד הוא לימוד עצמי, בזמן שנח לכם, מומלץ כמובן ללמוד בחברותא ובזמן קבוע. מידי שבוע ישלח בעז"ה שיעור קצר מצולם מאת הרב ראובן ששון שיעסוק בנושא הנלמד. בסיום לימוד של כל נושא, יתקיים בעז"ה שיעור סיכום בשידור ישיר.

מדובר בשיעור קצר מאת הרב ראובן (בין 10 ל15 דקות). השיעור יהיה העשרה ולפעמים סיכום. ופעמים שהשיעור יתמקד במענה לשאלות יסודיות ששאלו הלומדים. תלוי לפי ראות עיני הרב.

בע"ה כן. בכל סיום נושא יהיה שיעור עם הרב ראובן שיועבר בשידור חי ב'זום'.

הספרים כוללים ביאורים עמוקים ויסודיים באמונה, בנושא הנלמד. כתובים בצורה בהירה וקולחת ומתאימים לכל נפש. מדובר בספרים חדשים שיצאו לאור בעז"ה פעם בחודשיים, כל ספר סביב נושא. הספרים כוללים מאמרים שכתב הרב ראובן ששון, חלקם רואים אור לראשונה, וחלקם כבר התפרסמו, ועבור תוכנית הלימוד עברו עריכה, הרחבה והתאמה לציבור הרחב.

כרגע לא ניתן לרכוש את הספר ללא רישום לתוכנית, בהמשך בעז"ה תהיה אפשרות כזו. כמובן, ניתן להרשם ולקבל את הספר, וללמוד אותו לא על פי סדר התוכנית ולוח הזמנים שלה. הספר עומד בפני עצמו ומובן מאוד, מטרת התוכנית בכללותה היא להרחיב ולהעמיק את הנושא ולאפשר למידה במסגרת עקבית ומסודרת.

כן. תהיה כתובת שאליה ניתן יהיה לשלוח שאלות הקשורות לנושא הלימוד. המענה יהיה בע"ה על ידי רבני 'מלאה הארץ דעה'. תשובות לשאלות מרכזיות, יפורסמו לכלל הלומדים. 

הלימוד מתאים לכל יהודי שרוצה להעמיק ולהקיף נושאים אמוניים ביסודיות ועמקות, להתחזק ולהתקרב לה' יתברך, ולהאיר את הלב בדעת ה'. הסגנון המיוחד של הרב, מגיש נושאים עמוקים ורחבים, בצורה חיה ובשפה בהירה וקולחת השווה לכל נפש.

התוכנית מתאימה לנשים וגברים, צעירים ומבוגרים, בני תורה ואנשי עבודה כאחד.

כל חודשיים נלמד נושא אחר בצורה יסודית ועמוקה. הנושאים הם:

אלול תשרי: התפילה- עבודה שבלב. חשון כסליו: בטחון בה'. טבת שבט: עבודת המידות. אדר ניסן: הדור והגאולה. אייר סיון: תורה ומצוות. תמוז אב: התפילה ב'- התפילה והמקדש.

כמה דקות (למעוניינים בלימוד יומי קבוע, ההספק הוא כחמשה עמודים ליום. כדי לאפשר למידה יום יומית, ציינו את הלימוד היומי בצידי הכותרות, בציון תאריכי ימות החודש).

כל אחד יכול ללמוד כפי שנוח לו – לימוד יומי או הספק שבועי (הלימוד לא מחייב דווקא לימוד יומי). הכמות השבועית נוחה ומאפשרת בקלות לעמוד בקצב השבועי.

הסגנון המיוחד של הרב, מגיש נושאים עמוקים ורחבים, בשפה בהירה וקולחת השווה לכל, מי שיש לו ידע בסיסי ביהדות, יוכל בהחלט להבין את החומר הנלמד.

הכל פתוח. המטרה שלנו היא ליצור קהילה ולעמוד בקשר עם הלומדים, כך שאת התוכניות הנוספות אנו רוצים לבנות מתוך תיאום וקשר עם החברים ב'קהילת הלומדים'.

הרישום מתבצע אך ורק דרך הקישור, שם יש למלא פרטים אישיים וכתובת (חשוב לציין כתובת מדוייקת על מנת שהספרים יגיעו ליעדם בזמן).

פעם בחודשיים יצא בעז"ה ספר חדש שישלח למנויים.

הרישום לתוכנית כרוך בתשלום דמי מנוי. במידה ותרצו לאסוף את הספר מחנות באזור מגוריכם (צ'יטה שופס), דמי המנוי הם 22 ₪ בחודש, ובמידה ותרצו לקבל את הספר עם שליח (צ'יטה) עד הבית העלות היא 29 ₪ לחודש, זוהי השתתפות חלקית בעלות הדפסת הספרים וקיום התוכנית, השתדלנו להוזיל ככל האפשר על מנת שכולם יוכלו לקחת חלק.

בעת הרישום לתוכנית, תצטרכו לבחור בדרך בה אתם רוצים שהספר יגיע אליכם, האם תרצו לאסוף מחנות קרובה לביתכם (צ'יטה שופס), או לקבלו (בתשלום נוסף) על ידי שליח למקום שתבחרו.

בהחלט. נשמח מאוד לסיוע בהוצאות התוכנית. לתרומה ניתן לפנות למספר 0536240891

לחברת צ'יטה ישנה מערכת של חלוקת חבילות למאות חנויות ברחבי הארץ. חשוב לציין בשעת הרישום כתובת כמה שיותר מדוייקת, כך הספר יגיע לחנות הקרובה ביותר לכתובת שציינתם, מבין החנויות העובדות עם צ'יטה והנותנות את השירות הזה. אתם תקבלו הודעה עם כתובת מדוייקת ואפשרות מעקב אחרי מיקום החבילה.

תושבי חו"ל מוזמנים להרשם כאן ולקבל את הספר במחיר של 32 ש"ח לחודש.

אנא קראו היטב את השו"ת לעיל, במידה ולא מצאתם תשובה לשאלתכם, אתם מוזמנים לשאול כאן:

© כל הזכויות שמורות 2020

נבנה ע"י Csite

נגישות