כל חודשיים נלמד לעומק נושא מסויים מתוך ספר חדש שנשלח אל הנרשמים.

הלימוד הוא לימוד עצמי, בזמן שנח לכם, מומלץ כמובן ללמוד בחברותא ובזמן קבוע. שימו לב שבשולי הספר יש אותיות קטנות המציינות את התאריך בחודש.

בנוסף ללימוד העצמי, מידי שבוע אנחנו שולחים דף קשר שבועי בווצאפ ובמייל עם תכנים נוספים כמו: סרטון קצר של הרב משיב לאחת משאלות הלומדים, שו"ת עם רבני התוכנית על שאלות נוספות וכן סיכום הלימוד השבועי.

אין שיעור בשידור ישיר של הרב, מידי שבוע, בדף הקשר השבועי, נשלח סרטון קצר של הרב משיב על אחת מהשאלות ששאלו הלומדים.

בנוסף, בבית המדרש הוירטואלי המלווה את התוכנית, ניתן לצפות בסרטונים הקודמים וכן בשיעורים נוספים על הנושא הנלמד שהועברו בעבר במסגרות שונות.

הספרים כוללים ביאורים עמוקים ויסודיים באמונה, בנושא הנלמד. כתובים בצורה בהירה וקולחת ומתאימים לכל נפש. מדובר בספרים חדשים שיוצאים לאור בעז"ה פעם בחודשיים, כל ספר עוסק בנושא מסויים. הספרים כוללים מאמרים שכתב הרב ראובן ששון, חלקם רואים אור לראשונה, וחלקם כבר התפרסמו, ועבור תוכנית הלימוד עברו עריכה, הרחבה והתאמה לציבור הרחב.

את הספרים שנלמדו במהלך השנה שעברה ניתן לרכוש בחנות הוירטואלית שלנו כאן.  את הספרים החדשים יותר, בשלב זה לא ניתן לרכוש בנפרד. כמובן, ניתן להרשם לתוכנית ולקבל את הספר הנוכחי. בנוסף, מי שנרשם, יכול לרכוש את כל הספרים שיצאו.

את הספרים ניתן ללמוד גם שלא על פי סדר התוכנית ולוח הזמנים שלה. הספר עומד בפני עצמו ומובן מאוד, מטרת התוכנית בכללותה היא להרחיב ולהעמיק את הנושא ולאפשר למידה במסגרת עקבית ומסודרת.

כן. יש בבית המדרש הוירטואלי של קהילת הלומדים אפשרות להפנות שאלות הקשורות לנושא הלימוד. המענה יינתן בע"ה על ידי רבני 'מלאה הארץ דעה'. תשובות לשאלות מרכזיות, יפורסמו לכלל הלומדים.

בנוסף, מידי שבוע ישלח סרטון קצר של הרב ראובן משיב על אחת משאלות הלומדים.

הלימוד מתאים לכל יהודי שרוצה להעמיק ולהקיף נושאים אמוניים ביסודיות ועמקות, להתחזק ולהתקרב לה' יתברך, ולהאיר את הלב בדעת ה'. הסגנון המיוחד של הרב, מגיש נושאים עמוקים ורחבים, בצורה חיה ובשפה בהירה וקולחת השווה לכל נפש.

התוכנית מתאימה לנשים וגברים, צעירים ומבוגרים, בני תורה ואנשי עבודה כאחד.

כל חודשיים לומדים נושא אחר בצורה יסודית ועמוקה.

הנושאים לשנת תשפ"ב הם:

אלול תשרי: התשובה, חשון כסליו: שבת. טבת שבט אדר א': שמיטה ומצוות התלויות בארץ. אדר ב' ניסן: אמונה ודעת א־להים. אייר סיון: בטחון והשתדלות. תמוז אב: עבודת הנפש והמידות ב'.

(בשנת תשפ"א למדנו את הנושאים הבאים: אלול תשרי: התפילה- עבודה שבלב. חשון כסליו: בטחון בה'. טבת שבט: עבודת המידות. אדר ניסן: הדור והגאולה. אייר סיון: תורה ומצוות. תמוז אב: התפילה ב'- התפילה והמקדש).

כמה דקות (למעוניינים בלימוד יומי קבוע, ההספק הוא כחמשה עמודים ליום. כדי לאפשר למידה יום יומית, ציינו את הלימוד היומי בצידי הכותרות, בציון תאריכי ימות החודש).

כל אחד יכול ללמוד כפי שנוח לו – לימוד יומי או הספק שבועי (הלימוד לא מחייב דווקא לימוד יומי). כמות הלימוד השבועית נוחה ומאפשרת בקלות לעמוד בקצב השבועי.

על מנת לסייע בקביעות, הספר מחולק ללימוד של שבעה ימים בשבוע. למעוניינים ללמוד חמישה ימים בלבד, אנחנו שולחים דף עם חלוקה לחמישה ימים. הלומדים לפי הספק זה, לומדים את רוב הספר, אך לא את כולו.

הסגנון המיוחד של הרב, מגיש נושאים עמוקים ורחבים, בשפה בהירה וקולחת השווה לכל, מי שיש לו ידע בסיסי ביהדות, יוכל בהחלט להבין את החומר הנלמד.

הרישום מתבצע אך ורק דרך הקישור הזה, יש למלא פרטים אישיים וכתובת (חשוב לציין כתובת מדוייקת על מנת שהספרים יגיעו ליעדם בזמן). במידה וצריך עזרה, ניתן ליצור קשר במספר 0536240891

פעם בחודשיים נשלח בעז"ה ספר חדש למנויים.

הרישום לתוכנית כרוך בתשלום דמי מנוי. במידה ותרצו לאסוף את הספר מחנות באזור מגוריכם (צ'יטה שופס), דמי המנוי הם 22 ₪ בחודש, ובמידה ותרצו לקבל את הספר עם שליח (צ'יטה) עד הבית העלות היא 29 ₪ לחודש, זוהי השתתפות חלקית בעלות הדפסת הספרים וקיום התוכנית, השתדלנו להוזיל ולסבסד ככל האפשר על מנת שכולם יוכלו לקחת חלק.

בעת הרישום לתוכנית, תצטרכו לבחור בדרך בה אתם רוצים שהספר יגיע אליכם, האם תרצו לאסוף מחנות קרובה לביתכם (צ'יטה שופס), או לקבלו (בתשלום נוסף) על ידי שליח למקום שתבחרו.

בהחלט. נשמח מאוד לסיוע בהוצאות התוכנית. לתרומה ניתן לפנות למספר 0536240891

לחברת צ'יטה ישנה מערכת של חלוקת חבילות למאות חנויות ברחבי הארץ. חשוב לציין בשעת הרישום כתובת כמה שיותר מדוייקת, כך הספר יגיע לחנות הקרובה ביותר לכתובת שציינתם, מבין החנויות העובדות עם צ'יטה והנותנות את השירות הזה. אתם תקבלו הודעה עם כתובת מדוייקת ואפשרות מעקב אחרי מיקום החבילה.

תושבי חו"ל מוזמנים להרשם כאן ולקבל את הספר במחיר של 32 ש"ח לחודש.

אנא קראו היטב את השו"ת לעיל, במידה ולא מצאתם תשובה לשאלתכם, אתם מוזמנים לשאול כאן:

כל הזכויות שמורות ל: ומלאה הארץ (ע"ר) ע.ר. 580693257

נבנה ע"י Csite

נגישות